Párty na Jadrane číslo 3 s VIP Prémiou

Na párty na Jadrane číslo 3 sme čakali dlhé 4 roky, ale určite sa zhodneme na tom, že sa to oplatilo. Aj teraz sme si užili bohatý program a oddych pri mori s našimi vernými zákazníkmi.

Pripravte sa na letné dobrodružstvá s Inter Cars

Nakupovať v Inter Cars sa oplatí! Aj tentokrát sme pre našich zákazníkov pripravili výhodnú akciu. Za nákup podvozkových dielov rozdávame kvalitné kufre.

Juhoafrická republika s Inter Cars

Tentokrát už to vyjde! Moderné kozmopolitné mesto s jedinečnou polohou na pobreží mora a na úpätí hôr týčiacich sa do výšky až 1 000 metrov nad morom nás privíta nádhernou prírodou, ale aj kvalitnými službami.

Jesenno-zimná akcia vybavenia dielní Inter Cars 2021

Viac ako 1000 produktov a služieb vybavenia dielní za akciové ceny!

Lyzovačka s Inter Cars

Nasssfeld - 24.január - 28.január 2016

Tradičná zimná párty na lyžiach!

Posledný januárový víkend roku 2018 patril už tradične Inter Cars zimnej lyžovačke s VIP PRÉMIOU. Približne 100 zákazníkov spolu so zamestnancami Inter Cars sa na 5 dní vybralo do rakúskeho lyžiarskeho strediska Nassfeld, ktoré je známe najmä svojimi slnečnými dňami, ktorých počet siaha vysoko nad alpský priemer.

Párty na Jadrane s VIP Prémiou!

Posledný júnový týždeň roku 2018 sa v Inter Cars niesol v atmosfére Chorvátska. Spolu s približne 120 zákazníkmi z Čiech a Slovenska sme sa vybrali na veľkú párty na ostrov Krk, kde na nás nečakalo iba leňošenie na pláži, ale tiež veľa zábavy, atrakcií a výletov! Čo všetko sme si na tomto krásnom ostrove užili?

Zbojnícka lyžovačka – Nassfeld 2019!

Lyžovačka s Inter Cars patrí u nás k najočakávanejším udalostiam roka a ani tento rok nemohla chýbať. Záujem bol ako vždy veľmi vysoký, zájazd sa na stránke VIP Prémie vypredal v priebehu 2 hodín! Aj toto svedčí o jej veľkej obľube a my sme sa Vás snažili, ako každý rok, nesklamať!

V BRAZÍLII S VIP PRÉMIOU!

2018 – Rio de Janeiro – Vodopády – Iguazu – Paraty

Na Islande s VIP Prémiou!

Chceli by ste sa dožiť vysokého veku v kľude a s úsmevom na perách?

NASSFELD 2020

Januárová lyžovačka s Inter Cars je neodmysliteľnou súčasťou kalendárov viacerých z vás. Záujem o ňu neutícha, čo nás veľmi teší, a každým rokom dohovárame Rikimu, majiteľovi hotela Al Gallo Forcello, aby pristavil 2-3 poschodia, aby sme mohli uspokojiť všetkých lyžovania chtivých.

KAPSKÉ MESTO

Termín presunutý! Tešíme sa na vás v roku 2022! Jar 2022, termín upresníme.